Večer, který vrátil jiskru našemu vztahu

0
236

„Jemně jsem se ho dotkla prsty. Viktor se mykl a zavzdychal.“

Dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Bylo to jako znovu zamilování. Restart našeho vztahu, restart našeho sexu. Seděli jsme proti sobě nazí, drželi se za ruce a dívali si do očí. Občas jsem je přivřela a vnímala Viktora jen přes konečky prstů. Bylo to poprvé, co jsme takhle proti sobě seděli. Moje bradavky přímo stály nahé naproti jeho hrudi. Oba jsme prudce dýchali a já věděla, že se blížíme k něčemu krásnému a novému.

Misionář. Odzadu, občas nahoře. To byla naše ložní klasika. Ne, že by se mi sex s Viktorem nelíbil. Byl to vždy jemný, pozorný ai po letech soužití stále vášnivý milenec. Na druhé straně jsme sami měli pocit, že chceme něco víc. Příručku o Tantru jsem si našla v ložnici na nočním stolku.

Uznávám, trochu mě ten obsah vykolejil. Nejprve jsem myslela, že se Viktor nudí, chce zkoušet něco jiného, ​​ale stačil jeho milý úsměv, společné listování knihou a začínalo se mě zmocňovat hluboké vzrušení. Takové, jak jsem neznala. Respektive znala, ale už dlouhá léta jsem na něj nebyla zvyklá.

Erotické vzrušení kombinované s očekáváním. Přesně ta směs pocitů, po které lidé vyhledávají nové a nové zážitky, dokonce i milence. Najednou jsem pochopila, že to není zapotřebí. To nové lze zažít iu nás doma, v ložnici.

Samou sebe jsem si představovala jak sedím naproti Viktorovi nahá. Vnímáme naši nahotu a začínáme se milovat doteky. A přesně tak jsem si o pár hodin naproti němu sedla. Už samotné čtení návodu, obrázků i očekávání nás oba tak vzrušili, že jsme prudce dýchali, dívali se do očí, hladili se jak jsme listovali stranami.

Oba jsme se těšili do sprchy, která byla najednou společná. Společně jsme chtěli jen to, aby se nás zmocňovalo víc a víc zrušení. Ale všechno šlo automaticky.

Když se mě dotkl a umyl mi záda sprchovým gelem, přešel mi na bradavky a jemně vklouzl mezi nohy, zachvátila mě dokonalá touha.

Otřeli jsme se jemně hebkým ručníkem. Vzájemně a mně i taková přirozená věc najednou připadala výsostně erotická. Když mi utíral pokožku a nebyla jsem to sama, která si procházela ručníkem po těle, vzrušovalo mě to. Každý jeden pohyb, dotek, jemné tření tkaniny po těle.

Nazí jsme přešli do ložnice. Tak jak to bylo v Tantře, sedli jsme si do tureckého sedu naproti sobě. Zahleděli se do očí, chytili se za ruce a snažili se dýchat společně. Ladili jsme se na sebe. Pohlíželi na sebe, soustředili se na vzájemný pohled.

Přesto se mi nedalo odolat tomu, abych alespoň občas nesklouzla zrakem na tyčící se Viktorův penis. Pomalu se napřímoval a později stál jako stožár.

Byla jsem vzrušená už jen z toho pohledu. Chtěla jsem se ho dotknout, ale právě o tom bylo rostoucí vzrušení. Dotýkat jsme se nemohli. Pouze konečky prstů a na rukou. Naskočili mi husí kůži. Na rukou se mi postavily asi všechny chlupy. Začala jsem se chvět. No bylo to erotizující příjemné.

Pomalu jsme si začali procházet konečky prstů po nahých rukou. Hladili se. Snažili nespěchat.

Naklonila jsem se k němu a jemně ho políbila. Na rty. Ten polibek jako by byl rozbuškou v mé hlavě. Tak intenzivní polibek jsem nezažila od prvního polibku s klukem, který se mi líbil nejvíc ze třídy. Byla jsem nadšená, rozechvělá, roztoužená. Všechny pocity byly nové, jako by z nich opadl prach obyčejnosti. Opět jsem se cítila dokonale nadšená, že jsem s Viktorem nahá.

Vnímala jsem i jeho lačný pohled. Jak na mě dívá jako na bohyni, která se před ním ocitla v rouše Evině. Přecházel mi po rukou, stehnech, cítila jsem, jak se chvěje. Ani jeden z nás to už nedokázal déle ovládat. Viděla jsem, jak mu penis pulzuje, vytéká z něj kapky lásky a stéká po žaludu. Jemně jsem se ho dotkla prsty. Viktor se mykl a zavzdychal. Zašel mi prsty k bradavkám a jemně je stiskl. Bylo to jako elektrický proud, který aktivoval ve mně živočišnost. Vrhla jsem se k němu. Zatlačila do postele a prudce si na něj sedla.

„Bože,“ vzdychla jsem a zůstala sedět. Užívala jsem si ten pocit, jak je ve mně. Hluboce a těsně. Stáhla jsem ho v sobě a těšila se z toho pocitu, jak ve mně pulzuje. Začala jsem knísat boky. Oba jsme byli již mírně zpoceni, pokožky jsme měli rozpálené. Dýchali jsme prudce, intenzivně, vlnila jsem se na něm a když mi prsty zatlačil na klitoris, prudce jsem vyvrcholila. Chvělo se mi celé tělo. Užívala jsem si ty pocity. Jakoby opravdu nové. Jako kdyby byl orgasmus najednou silnější.

Dala jsem se na čtyři. Užívala si slastné mlaskání, když do mě vstupoval. Přirážela jsem mu naproti až do chvíle, dokud jeho vzrušení nevystoupilo na vrchol a na zádech jsem nezacítila jeho prudké vystříknutí.

Bylo to krásné. Svalili jsme se spolu do peřin a přesně podle návodu jsme si zůstali v náručí.

Předchozí článekTy opravdu nejčastější důvody nevěry nyní odhalili vědci: Číslo 3 vás jistě překvapí!
Další článekLíbání je projevem lásky, ale kde a kdy se vzalo? A proč se lidé vlastně začali líbat? Fakta, která jste možná netušili