Kameny moudrosti

0
196

Některé kameny mají pozitivní vlastnosti a mezi ně patří také ty, které podporují inteligenci a navozují moudrost. Paří mezi ně lapis lazuli, ametyst, danburit, jadeit nebo onyx.

Jsou to kameny vhodné pro mediaci a hodí se k 7. čakře. Korunní čakra. Vychází z páteře a otevírá třetí oko, které spojuje tělo s vesmírem. Pomocí kamenů a meditace ucítíte spojení s vesmírem a vaše myšlenky budou hlubší a klidnější. Při relaxaci a duchovním růstu přijmete vyšší síly, které vám pomohou zvládat v životě vše a překonávat překážky.

Objevíte sami sebe. Kámen byste měli nosit vždy na ruce nebo jako přívěsek na hrudi či náušnice na uších, aby spojení s vesmírem bylo stálé. Co nejblíže k hlavě. Z lapisu lazuli jsou krásné šperky, které mají temně modrou barvu s hnědými a bílými příměsemi. Někdy v něm najdete i zlatavé tóny.


Tip pro všechny zamilované: originální pozvánky na svatbu.


Chcete se dozvědět o různých dalších zajímavostech? Či o módě, špercích, případně jaké krystaly jsou nejvzácnější? Nebo Vás zajímá tajemný jantar? To vše si můžete přečíst na našem blogu.

Předchozí článekDokáže duševní zdraví urychlit hubnutí?
Další článekSrovnání TunnelBear VPN Free x Norton Secure VPN: V čem je která lepší?