Jsi ode mě starší, dnes už o 13 let! Vždyť to bys mi mohl být můj táta?!

0
239

„Děkuji, že jsme! Opravdu jsem takhle ještě nemilovala. Je to haluz, že je to až tak silné…“ napsala Cynthia na svém Instagramu.

Nejprve šlo jen o flirt
Separ a Cynthia tvoří pár už několik měsíců. Nejprve svůj vztah tajili, ale nakonec se rozhodli vyjít s pravdou ven a od té doby se od sebe neumí odtrhnout. Separ v rozhovoru se Sajfem přiznal, že si po rozchodu se zpěvačkou Tinou řekl, že si bude užívat, ale časem zjistil, že ho to už nenaplňuje.

Cynthia byla na začátku také jen jeho úlet, ale jak přiznala, takový otevřený vztah nezvládala, tak si o směřování jejich románku promluvili a rozhodli se, že do toho jdou naplno. Aktuálně už spolu bydlí, cestují a tráví spolu každou volnou chvíli. Cynthia si také velmi sedla i se Separovou dcerkou Aničkou.

Miluje její srdce a spontánnost
Známý raper přiznal, že na Cynthii miluje její srdečnost, řekl, že iv těžkých chvílích vidí na věcech to dobré a vždy mu dává lásku a mojka ho. Mnoho lidí řešilo velký věkový rozdíl mezi nimi. „Já jsem ji dostal za odměnu,“ říká známý zpěvák.

Cynthia má 22 a Separ dnes slaví 35 let. Na počest jeho narozenin Cynthia napsala pár pěkných a romantických slov na svůj Instagram, kde Separovi vyjádřila lásku, vděčnost a obdiv.

Na věku nezáleží…
První věty pod příspěvkem byly spíše ironické a narážely na věkový rozdíl, který jim všichni vyhazují na oči: „Mojaa laaska, všechno nejlepší k 35ce, zase si odejme starší o další rok. Pro Boha, to už za 13 let? Vždyť to by mi mohl být táta, Boožee… a víte co? Tím, že mě naučil tolik věcí jako například, že se dá letět letadlem, nebo že existuje i jiné jídlo než segedinský haha, tak vlastně by mi mohl být něco takového jako můj táta, ale ne teď opravdu.

DĚKUJI ti, že mi předáváš všechny tvé zkušenosti, učíš mě dívat se na věci z jiného úhlu pohledu, podporuješ mě, a to ve všem, radíš mi, miluji, že když něco potřebuji, tak to vyřešíš do 5 minut, že mě rozesměješ tak dvacetkrát za den, že umíš z ničeho udělat něco a spoustu dalších věcí.“

„Děkuji, že jsme! Opravdu jsem takhle ještě nemilovala. Je to haluz, že je to až tak silné, že když to píšu, tak mi tečou slzy po tvářích a také je haluz, že slovo haluz si mě ZASE naučil používat TY.“

Dítě brzy na cestě?
Cynthia se veřejně v Sajfově show Level Lama vyjádřila, že je velmi otevřená děťátku a chtěla by být mladou maminkou. Separ se podle reakce ve videu na to ještě necítí, ale nevypadá to, že se tomu ani nějak brání.

Možná se brzy dočkáme dalšího Separova potomka. „Chtěla bych už mít děti, toužím být mladou mámou, abych všechno u nich stíhala a abych jim rozuměla.“

Předchozí článekUž nikdy víc? Nice guy syndrom, tedy syndrom milého chlapa: Znaky, že takového máte, nebo znáte!
Další článekVíte, že boty s 5centimetrovým podpatkem oživí váš milostný život? Nosit byste ale měli přesně 5 centimetrů! Podívejte, proč